top of page

Szanowni Państwo,

 

Studio Tańca Passion Dance w Wejherowie jest studiem artystycznym kształcącym dzieci, młodzież i dorosłych. Powstało z inicjatywy doświadczonej instruktorki tańca oraz absolwentki Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Łodzi    Łucji Herszkowicz-Mohylak. Funkcją studio jest edukowanie młodych ludzi z zakresu baletu, tańca współczesnego oraz akrobatyki w ramach cotygodniowych zajęć, a także sezonowych warsztatów i obozów tanecznych.

Nauka tańca w Passion Dance Studio odbywa się na poziomie profesjonalnym przy czym kładziemy nacisk na rozwój pasji do tańca i wrażliwości na piękno. Zwracamy szczególną uwagę na kształtowanie prawidłowej postawy, koordynacji ruchowej oraz kondycji. Zajęcia odbywają się     w małych grupach, w których mamy możliwość indywidualnego podejścia do ucznia. Naszych instruktorów wyróżnia podejście do zawodu z ogromną pasją, a także wieloletnie doświadczenie i wyjątkowe umiejętności.

ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ W PASSION DANCE STUDIO

 

Drodzy Państwo,

 

Uprzejmie przypominamy, iż WSZYSTKIE ZAJĘCIA według aktualnego grafiku rozpoczynamy w poniedziałek 18go września 2023.

Zajęcia próbne są bezpłatne.

 

Oferta Passion Dance Studio dla placówek oświatowych

 

Podejmujemy współpracę z Przedszkolami oraz Szkołami Podstawowymi z Wejherowa i okolic. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez zakładkę "Kontakt", jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą.

 

bottom of page