top of page

Łucja

Instruktorka baletu, tańca współczesnego, akrobatyki oraz pole dance.

Absolwentka jednej z pięciu szkół baletowych w Polsce - Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej                  im. F. Parnella w Łodzi oraz Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Certyfikowany instruktor fitness oraz pole dance. Podczas dziewięcioletniej nauki w szkole baletowej brała udział w spektaklach Teatru Wielkiego oraz Teatru Muzycznego w Łodzi, a także gościnnie w wielu teatrach w całej Polsce oraz w projektach zagranicznych. Odbyła półtoraroczny program studiów zagranicznych przy światowej sławy zespole tańca współczesnego Kibbutz Contemporary Dance Company w Ga'aton w Izraelu. W trakcie trwania programu doskonaliła swoje umiejętności w dziedzinie baletu, pilatesu, jogi, tańca współczesnego, modern jazz, choreografii tańca i innych. Współpracowała z najwybitniejszymi choreografami i tancerzami tj. Rami Be'er (Izrael), Yehuda Maor (USA), Svetlana Sharova (Rosja), Boaz Cohen (Szwecja) i wielu innych. Taniec jest jej wieloletnią pasją, którą pragnie Państwu przekazać.

Julia

Wykwalifikowana trenerka Aerial Silk oraz Stretchingu. Wszechstronna tancerka. Z tańcem związana od 4go roku życia. Umiejętności zdobyte dzięki poznaniu różnych technik, takich jak balet, jazz czy taniec współczesny wykorzystuje w stylach, których uczy. Zafascynowana akrobatyką oraz aerial silks, wciąż rozwija swoje umiejętności w tej dziedzinie – regularnie zdobywa nową wiedzę na warsztatach oraz spełnia się jako instruktor. Największą wagę przykłada do tego, aby tańcząc, być świadomym i czerpać z tańca radość, ale jednocześnie odkrywać siebie i zawrzeć w swojej interpretacji przekaz.

Ewa

Dyplomowana i doświadczona instruktorka pole dance, exotic pole i jogi wheel. Od najmłodszych lat trenowała balet, różne formy tańca i fitness, siatkówkę, wspinaczki linowe i wiele innych, ale to właśnie pole dance skradł jej serce. W treningach z akrobatyki na drążku pionowym bierze udział od 2014 roku       i jest to zdecydowanie jej hobby. Poprzez ciężką pracę doszła do poziomu instruktorskiego. Pole dance to nie tylko jej praca, ale również życiowa pasja, którą chce dzielić z innymi, dlatego ciągle podnosi swoje kwalifikacje odbywając warsztaty i szkolenia prowadzone przez najlepszych instruktorów w Polsce. Ewa jest również utytułowaną zawodniczką w kategorii exotic pole, który trenuje od wielu lat. Exotic jest jej pasją w którą wkłada całe swoje serce. Taniec jest nieodłącznym elementem jej życia, poruszanie się na parkiecie sprawia jej ogromną przyjemność, regularnie bierze udział w szkoleniach, warsztatach i zawodach, a ponadto kocha uczyć innych i dąży do tego, aby swoich kursantów rozkochać w tańcu i sporcie.

Snapinsta.app_242059129_244466164284961_6365684977954371147_n_1080.jpg
ecfeb3ad-ea79-4fef-8609-59215218eb10.jpeg

Weronika

W 2009 roku taniec skradł jej serce i stał się jej życiową pasją. Od dziecka rozwija swoje umiejętności w różnych stylach - od klasyki po taniec współczesny, jazz, dancehall, taniec nowoczesny, sexy dance. Regularnie uczęszcza na warsztaty high heels oraz szkoli się w zakresie przygotowania motorycznego, ponieważ ma świadomość jak ważna w życiu i karierze tancerza jest ta dziedzina. Z pasji do tańca Weronika zdecydowała się zostać instruktorką dzieci i dorosłych w tańcu nowoczesnym, współczesnym i high heels. Jest osobą szczerą, serdeczną i otwartą na nowe doświadczenia i ludzi.

Sandra

Prywatnie mama dwójki dzieci. Doświadczona instruktorka pole dance i stretchingu, w swoich treningach stawia nacisk na nieustanny progres. Pasjonatka tańca, gimnastyki i akrobatyki od najmłodszych lat. Pole dance trenuje z różną częstotliwością od 2020 roku. Początkowo treningi były dla niej ciekawą formą spędzania czasu, która z czasem przerodziła się w pasję. W pole dance fascynują ją spiny. Oprócz grupowych zajęć pole dance Sandra prowadzi w Passion Dance Studio       w Wejherowie również zajęcia indywidualne, dla osób, które pragną czerpać z jej wiedzy i umiejętności jeszcze więcej.

Przyjdź i rozwijaj z nami swoją pasję!

ZAPRASZAMY

 

 

bottom of page